Opwekkende geur van kruisbessen en ananas. Lichte kruidigheid en een hint van amandelen. Mooi sappige aanzet met veel frisse fruittonen, o.a. van perzik, meloen en kruisbessen, hint van venkel en kruiden. In de afdronk een licht bittertje.
Expressief in de neus met wit fruit en citrus. El Convertido betekent vrij vertaald 'de omzetter' en vertelt het verhaal van La Mancha, 's werelds grootste wijnregio, die geleidelijk overgaat naar een duurzamere toekomst.
Een Sauvignon Blanc zonder de scherpe kantjes. Mooie typische geuren van buxus en rijpe citrus en fijne frisheid. Dat maakt hem prettig drinkbaar en tegelijk een goede tafelgenoot én aperitief-vriend.
De huiswijn van Wijnig.nl. Uit het zuidelijk gedeelte van Frankrijk. Gemaakt van de druiven Grenache Blanc, Sauvignon Blanc & Colombard. Lichtvoetig en zacht met frisse zuren. Mooi als aperitief en heerlijk bij een salade.
Een meer dan mooie Italiaanse Pinot Grigio met een frisse aanzet en zachte rijpe tonen van wit fruit. Een wijn die door velen zeer goed gewaardeerd zal worden en voldoende spanning heeft om er lekker Italiaans bij te koken.
Deakin Estate heeft in korte tijd een zeer goede naam opgebouwd . Middels deze Viognier waarin voldoende fruit een lichte geur van lychee, passie vrucht en appel.
Deze heerlijke Viognier geurt rijkelijk naar perzik en abrikozen. De smaak is karakteristiek door het kleine maar aangename bittertje. De smaak doet denken aan peer en zacht fruit.
Bleekgekleurde Vermentino, met tonen van wit sappig vruchtvlees als perzik, gepaard met citrus. De wijn is fris van smaak met een rijpe sappige afdronk.
50% minder alcohol / 50% minder calorieën
Deze niet op hout gerijpte Chenin Blanc 5,5% heeft kenmerkende aroma’s waar de druif bekend om staat. Hij is van zichzelf lichter van stijl, knapperig en fruitig. De wijn heeft aroma's van peer, appel en hints va
Helder strogeel. Aangename open geur, bloemen, peer en appel, vleugje citrus, opwekkend. Licht en sappig open en lichtvoetig, zacht en sappig, een vleugje mint, wat aangename zuren.
Fris stuivend met herkenbare karakteristieken van de Sauvignon druif. De frisse zuren worden mooi aangevuld door een fijne complexiteit waardoor er een sappig geheel wordt gevormd.
Een heerlijk Pugliaanse chardonnay van de wijnmakers van San Marzano. In de neus aroma's van jasmijn, wilde rozen, ananas en banaan. De smaak is elegant, verfrissend en delicaat.
Frisse mix van Verdejo en Viura uit het gerenomeerde Rueda. Citrus en een fijn bittertje maken deze wijn tot een goed aperitief. Als het aperitieven uitloopt, past deze wijn perfect bij salades, lichtere vlees- en visgerechten.
Verrassend en verfrissend dat is absoluut deze Spier Sauvignon Blanc, want zodra je de fles open maakt komt er een prachtig aroma vrij van citrus schillen, passievruchten, peer en kleine nuances van gemaaid gras en kruisbessen.
Een levendige en verleidelijke, open geur, fris, met aangenaam wit fruit, appel en een lichte aanzet van peer. Lichtvoetig, zuiver en levendig met een verleidelijke geur en smaak van appel en peer. Sappig en soepel.
Van het Vulkanische eiland proef je de mooie mineralen terug in deze wijn. Het zondoorstoofde rijpe witte fruit vormen een spannend duo met de frisse zuren. Heerlijk bij salades, lichte vlees- en visgerechten.