De huiswijn van Wijnig.nl. Uit het zuidelijk gedeelte van Frankrijk. Gemaakt van de druiven Grenache Blanc, Sauvignon Blanc & Colombard. Lichtvoetig en zacht met frisse zuren. Mooi als aperitief en heerlijk bij een salade.
Helder strogeel. Aangename open geur, bloemen, peer en appel, vleugje citrus, opwekkend. Licht en sappig open en lichtvoetig, zacht en sappig, een vleugje mint, wat aangename zuren.
Strogeel met een hint groen. Zacht wit fruit, rijpe peer en abrikoos, vleugje limoen, geurig en opwekkend. Mooi dik, rijp, vol en krachtig, abrikoos, mollig, wel mooi droog, smakelijk en sappig, aangename zuren. Krachtige, droge witte wijn.
Opwekkende geur van kruisbessen en ananas. Lichte kruidigheid en een hint van amandelen. Mooi sappige aanzet met veel frisse fruittonen, o.a. van perzik, meloen en kruisbessen, hint van venkel en kruiden. In de afdronk een licht bittertje.
Deakin Estate heeft in korte tijd een zeer goede naam opgebouwd . Middels deze Viognier waarin voldoende fruit een lichte geur van lychee, passie vrucht en appel.
Een Sauvignon Blanc zonder de scherpe kantjes. Mooie typische geuren van buxus en rijpe citrus en fijne frisheid. Dat maakt hem prettig drinkbaar en tegelijk een goede tafelgenoot én aperitief-vriend.
Een heerlijk Pugliaanse chardonnay van de wijnmakers van San Marzano. In de neus aroma's van jasmijn, wilde rozen, ananas en banaan. De smaak is elegant, verfrissend en delicaat.
Een meer dan mooie Italiaanse Pinot Grigio met een frisse aanzet en zachte rijpe tonen van wit fruit. Een wijn die door velen zeer goed gewaardeerd zal worden en voldoende spanning heeft om er lekker Italiaans bij te koken.
De huiswijn van menig restaurant in Nederland. Een heerlijk frisse blend van Bombino en Chardonnay. Gemaakt door het wijnhuis Tormaresca. Eigendom van Antinori
Heerlijke frisse Sauvignon Blanc, met hinten van citroen, grapefruit en kruisbes. Zeer geschikt om zo van te genieten of bij salades en schaal- en schelpdieren zoals oesters.
Hij is voorzien van een zuivere en heldere bleke goudgroene kleur. Zijn fijne, aangename en fruitige neus roept aroma's op van appelen en exotisch fruit. De nadronk is fris en fruitig en in volmaakte harmonie
Verrassend en verfrissend dat is absoluut deze Spier Sauvignon Blanc, want zodra je de fles open maakt komt er een prachtig aroma vrij van citrus schillen, passievruchten, peer en kleine nuances van gemaaid gras en kruisbessen.
Frisse mix van Verdejo en Viura uit het gerenomeerde Rueda. Citrus en een fijn bittertje maken deze wijn tot een goed aperitief. Als het aperitieven uitloopt, past deze wijn perfect bij salades, lichtere vlees- en visgerechten.
Chardonnay van Le Monde is onderscheidend en elegant met fruitige noten van appel, banaan en vanille. Is fris, levendig en zeer aangenaam met een goede structuur.
Heerlijk frisse klassieke Gruner Veltliner uit het Weinviertel in Oostenrijk. Perzik en citrus, exotisch en sappig. Soepel en toegankelijk met lekker sap. Fruitige en droge witte wijn.