Haras De Pirque Albaclara Sauvignon Blanc 2017 Nu met 25% korting
€11,90 €7,95

Haras De Pirque Albaclara Sauvignon Blanc 2017

Het wijnproject van Antinori in Chili. Heerlijke Sauvignon Blanc uit de Maipo vallei. Afkomstig uit het kustgebied. ...Meer informatie

Toevoegen aan winkelwagen

Haras De Pirque Albaclara Sauvignon Blanc 2017

De naam Albaclara is een eerbetoon aan de prachtige zonsopgang die je kunt bekijken vanuit de wijngaarden. De witte druiven van het wijnhuis Haras de Pirque komen uit het kustgebied, Casablanca en Leyda; gebieden die de beste kwaliteit druiven kunnen produceren voor de Chardonnay en Sauvignon Blanc. De ligging van de wijngaarden naast de zee ruik en proef je terug in de wijn.

Haras de Pirque is eigendom van de befaamde Italiaanse wijnfamilie Antinori. De naam ‘Haras de Pirque’ is een eerbetoon aan de oudste volbloedpaardenfokkerij in het land, opgericht in 1892 op slechts een steenworp afstand van de wijnmakerij. Om dit eerbetoon kracht bij te zetten, is de wijnkelder ontworpen in de vorm van een hoefijzer. De kelder, gelegen op de heuvel, is ontworpen om het element zwaartekracht in alle fasen van de wijnproductie te integreren. Hierdoor wordt het gebruik van apparatuur beperkt en een hogere mate van energiebesparing en kwaliteit gegarandeerd.

  • Herkomst: Chili
  • Druivensoort: Sauvignon Blanc
  • Inhoud: 75 CL
  • Smaaktype: Fris en elegant
  • Houdbaarheid:
  • Vinificatie:
  • Serveertemperatuur: 8-12 graden
  • Glasadvies: Witte wijn glas
  • Lekker bij:
Reviews

Help ons en andere klanten door het schrijven van een review


0 sterren op basis van 0 beoordelingen Je beoordeling toevoegen
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »